Ražotājs: WMF
Modelis: 61.3020.1008
EAN: 4211129140942
WMF Lumero 61.3020.1008. Šķēļu skaits: 2 šķēle (-s), Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Plastmasa, Nerūsējošs tērauds. Jauda: 980 W. Platums: 401 mm, Dziļums: 412 mm, Augstums: 199 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
WMF Lumero 61.3020.1008 röster 10 2 viil(ud) 980 W Roostevaba teras | €227.85 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Šķēļu skaits | 2 šķēle (-s) |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Apvalka materiāls | Plastmasa, Nerūsējošs tērauds |
| Sildīšanas plaukts | |
| Maināma pamatnes apbrūnināšanas kontrole | |
| Brūnuma līmeņu skaits | 10 |
| Garas ielikšanas spraugas | |
| Slotu skaits | 1 |
| Ekrāns | LED |
| Drupatu paplāte | |
| Noņemams drupatu trauks | |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 980 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 401 mm |
| Dziļums | 412 mm |
| Augstums | 199 mm |