Ražotājs: APC
Modelis: G3HTBAT5
EAN: 0731304325376
APC G3HTBAT5. Formas faktors: Tower, Produkta krāsa: Pelēks. Sertifikācija: CE, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, EN/IEC 62040-3, IEC 62040-4, ISTA 2B. Platums: 702 mm, Dziļums: 838 mm, Augstums: 1900 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC G3HTBAT5 UPS-akude korpus Tower | €15869.13 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 702 mm |
| Dziļums | 838 mm |
| Augstums | 1900 mm |
| Svars | 1020 kg |
| Iepakojuma platums | 825 mm |
| Iepakojuma dziļums | 970 mm |
| Iepakojuma augstums | 1954 mm |
| Iepakojuma svars | 1040 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 4500 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 9000 m |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, EN/IEC 62040-3, IEC 62040-4, ISTA 2B |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |