| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT AC3096 USB-kaabel 1 m USB 2.0 USB C Must | €36.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 30 |
| Vadu apvalka materiāls | Neilons/Polivinila hlorīds (PVC) |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| USB barošana līdz | 60 W |
| USB barošanas padeve | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 20 V |
| Ieejas strāva (maks.) | 3 A |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |