Ražotājs: ACT
Modelis: AC7417
EAN: 8716065501940
ACT AC7417. Kabeļa garums: 2 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB A, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maksimālais datu pārraides ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Magnētiski aizsargāts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT AC7417 USB-kaabel 2 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB C USB A Must | €37.75 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 22/30 |
| Magnētiski aizsargāts | |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja materiāls | Alvots varš |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| USB barošanas padeve | |
| USB barošana līdz | 65 W |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 130 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma svars | 82 g |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Izvades strāva (maks.) | 3 A |