| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Belkin USB 2.0 A M/F 3m USB-kaabel USB A Must | €46.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 3 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 5 V |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |