Ražotājs: Cellularline
Modelis: USBDATACABMICROUSB
EAN: 8018080131745
Cellularline Micro-USB - USB A 1m M/M. Kabeļa garums: 1,15 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: Micro-USB B, USB versija: USB 2.0, Savienotāja veids: Vīrišķais/Vīrišķais, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabeļa garums | 1,15 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | Micro-USB B |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 20 mm |
| Iepakojuma dziļums | 90 mm |
| Iepakojuma augstums | 174 mm |
| Iepakojuma svars | 49 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |