Ražotājs: Cellularline
Modelis: USBDATACUSBC-CK
EAN: 8018080428241
Cellularline Power Cable. Kabeļa garums: 1,2 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Cellularline Power Data Cable 1.2 m USB Typ-C/Typ-C Black - Kabel - Digital/Daten (60295) | €36.44 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 65 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 197 mm |
| Iepakojuma svars | 61 g |