Ražotājs: Cellularline
Modelis: USBDATA06USBC2CW
EAN: 8018080373626
Cellularline USBDATA06USBC2C. Kabeļa garums: 0,6 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, Produkta krāsa: Balts
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,6 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Balts |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 17 mm |
| Iepakojuma augstums | 195 mm |
| Iepakojuma svars | 40 g |