Ražotājs: Equip
Modelis: 128351
EAN: 4015867205129
Equip 128351. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Maksimālais datu pārraides ātrums: 10000 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis, Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Equip 128351 USB-kaabel 1 m USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) USB C Valge | €40.66 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Atgriezeniskie konektori | |
| Vadu apvalka materiāls | Termoplastiska elastomēra (TPE) |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 10000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Balts |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | CE |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 6,7 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izvades strāva (maks.) | 3 A |
| Papildus informācija | |
| Dziļums | 33 mm |
| Platums | 12,2 mm |
| Augstums | 1000 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 180 mm |
| Iepakojuma augstums | 19 mm |
| Iepakojuma svars | 7,7 kg |