Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | Mini-USB B |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 100 mm |
| Iepakojuma dziļums | 18 mm |
| Iepakojuma augstums | 175 mm |
| Iepakojuma svars | 43,5 g |
| Iepakojuma tips | Soma |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 40,5 g |
| Papildus informācija | |
| Augstums | 1800 mm |
| Dziļums | 8 mm |
| Platums | 15,5 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |