Ražotājs: j5create
Modelis: JUC100
EAN: 0071040170749
j5create JUC100. Kabeļa garums: 1,2 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB A, USB versija: USB 2.0, Savienotāja veids: Vīrišķais/Vīrišķais, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Balts
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Vadu apvalka materiāls | ABS sintētika, Plastmasa |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Balts |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 34,8 g |
| Papildus informācija | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 2000/ Windows XP/ Windows Vista / Windows 7 |
| Minimālās sistēmas prasības | CPU: Intel Pentium II, RAM: 512MB, HDD 100MB |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Augstums | 10 mm |
| Platums | 57,5 mm |
| Dziļums | 18 mm |