Ražotājs: Leitz
Modelis: 63350001
EAN: 4002432115785
Leitz 63350001. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Savienotāja veids: Vīrišķais/Vīrišķais, Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Leitz 63350001 USB-kaabel 1 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A USB C Valge | €44.55 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Vadu apvalka materiāls | Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS), Termoplastiska elastomēra (TPE) |
| Produkta krāsa | Balts |
| Plug and Play | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Savienojamie produkti | Macbook, Nexus 6P, Nokia N1, LG G5, Chromebook Pixel and standard USB mobile devices |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 25 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 20 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izvades strāva (maks.) | 3 A |