Ražotājs: Lindy
Modelis: 43376
EAN: 4002888433761
Lindy 43376. Kabeļa garums: 10 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maksimālais datu pārraides ātrums: 5000 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis, Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 10 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 24/24/20 |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Konektora vairogs | |
| Vadītāja materiāls | Alvots varš |
| Konektora korpusa materiāls | Plastmasa |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Sertifikācija | California Proposition 65 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 7 mm |
| Konektora 1 izmēri (PxDxA) | 15 x 49 x 8 mm |
| Konektora 2 izmēri (PxDxA) | 9,86 x 9,15 x 2,96 mm |
| Svars | 800 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 230 mm |
| Iepakojuma dziļums | 198 mm |
| Iepakojuma augstums | 63 mm |
| Iepakojuma svars | 1 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 2 gads(i) |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, Federālā komunikāciju komisija, REACH, RoHS |