Ražotājs: StarTech.com
Modelis: USB2AAEXT35M
EAN: 0031113407141
StarTech.com USB 2.0, 35 m, M/F. Kabeļa garums: 35 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB A, USB versija: USB 2.0, Savienotāja veids: Vīriešu/Sieviešu, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis, Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabeļa garums | 35 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Savienotāja veids | Vīriešu/Sieviešu |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,4 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 150 mm |
| Iepakojuma dziļums | 185 mm |
| Iepakojuma augstums | 150 mm |
| Iepakojuma svars | 1,73 kg |