| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
V7 V7USB2C-2M USB-kaabel USB 2.0 USB C Must | €10.22 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 30 |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Sertifikācija | CE, RoHS, UKCA, WEEE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 30 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 20 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |