Ražotājs: Vivolink
Modelis: PROUSBCMF0.3SOCKET
EAN: 5704174933717
Vivolink PROUSBCMF0.3SOCKET. Kabeļa garums: 0,3 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Maksimālais datu pārraides ātrums: 10000 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Zelts, Produkta krāsa: Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Vivolink PROUSBCMF0.3SOCKET USB-kaabel 0,3 m USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) USB C Hall | €52.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kabeļa garums | 0,3 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 10000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Plug and Play | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 6 mm |
| Svars | 50 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 118 mm |
| Iepakojuma dziļums | 99 mm |
| Iepakojuma augstums | 28 mm |
| Iepakojuma svars | 60 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izvades strāva (maks.) | 5 A |
| Izejas spriegums | 5 - 20 V |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |