Ražotājs: Hama
Modelis: 00123926
EAN: 4047443231451
Hama Laeta Twin 64GB USB 2.0. Kapacitāte: 64 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A / Micro-USB, USB versija: 2.0, Lasīšanas ātrums: 10 MB/s. Formas faktors: Vāciņš, Produkta krāsa: Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama Laeta Twin 64GB USB 2.0 USB-välkmälu USB Type-A / Micro-USB Hall | €32.28 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A / Micro-USB |
| USB versija | 2.0 |
| Lasīšanas ātrums | 10 MB/s |
| Sāknējams | Nē |
| Dizains | |
| Formas faktors | Vāciņš |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Apvalka materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Drošība | |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 18 mm |
| Dziļums | 8,5 mm |
| Augstums | 70 mm |