| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HAMA "Rotate Pro" USB ključek, USB 3.0, 512 GB, 100 MB/s, srebrn | €33.90 |
|
mts.ee |
Hama Rotate Pro USB-välkmälu 512 GB USB tüüp A 3.0 Hõbe | €66.78 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 512 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 3.0 |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 10/8/7 MacOS 9.x |
| Dizains | |
| Formas faktors | Šarnīrsavienojums |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 17 mm |
| Dziļums | 9,3 mm |
| Augstums | 53,2 mm |