Ražotājs: iStorage
Modelis: IS-FL-DBT-256-128
EAN: 0810111420709
iStorage datAshur BT. Kapacitāte: 128 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lasīšanas ātrums: 170 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 130 MB/s. Formas faktors: Vāciņš. Svars: 16,5 g. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 128 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lasīšanas ātrums | 170 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 130 MB/s |
| Plug and Play | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Vāciņš |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Atslēgu gredzens | |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensdrošs |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 18 mm |
| Dziļums | 7,6 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Svars | 16,5 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |