Ražotājs: iStorage
Modelis: IS-FL-DA3-256-128
EAN: 0810111420365
iStorage datAshur Pro. Kapacitāte: 128 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A, USB versija: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Lasīšanas ātrums: 169 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 135 MB/s. Formas faktors: Uzmava. Aizsardzība ar paroli. Svars: 25 g. Produkta krāsa: Zils
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
iStorage datAshur Pro USB-välkmälu 128 GB USB tüüp A 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Sinine | €240.85 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 128 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Lasīšanas ātrums | 169 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 135 MB/s |
| Plug and Play | |
| Sāknējams | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Uzmava |
| Produkta krāsa | Zils |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Atslēgu gredzens | |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensizturīgs |
| International Protection (IP) code | IP57 |
| LED indikatori | |
| Drošība | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Ar PIN aizsargāta piekļuve | |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Rakstīšanas aizsardzības slēdzis | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Manuāls | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 20 mm |
| Dziļums | 10,5 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Svars | 25 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |