Ražotājs: StarTech.com
Modelis: CDP2VGA3MBNL
EAN: 0065030875509
StarTech.com CDP2VGA3MBNL. Kabeļa garums: 3 m, Savienotājs 1: USB Veids-C, Savienotājs 2: VGA (D-Sub). Ilgtspējas sertifikāti: CE, RoHS. Svars: 130 g, Platums: 22 mm, Dziļums: 3000 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 125 mm, Iepakojuma dziļums: 225 mm. Oriģinālās kastes platums: 320 mm, Kastes garums (Master): 500 mm, Oriģinālās kastes augstums: 210 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com CDP2VGA3MBNL videokaabliadapter 3 m USB tüüp-C VGA (D-Sub) Must | €97.55 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Savienotājs 1 | USB Veids-C |
| Savienotājs 2 | VGA (D-Sub) |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Maksimālā izšķirtspēja | 2048 x 1280 pikseļi |
| Atbalstītie video režīmi | 720p, 1080p |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| HBR2 atbalsts | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Chipset | Via Labs - VL103, NXP - PTN3355 |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 125 mm |
| Iepakojuma dziļums | 225 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 141 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 130 g |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 3000 mm |
| Augstums | 14 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Oriģinālās kastes platums | 320 mm |
| Kastes garums (Master) | 500 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 210 mm |
| Daudzums Master kastē | 40 pcs |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |