Ražotājs: StarTech.com
Modelis: HDCDVIMF8IN
EAN: 0065030861380
StarTech.com HDCDVIMF8IN. Kabeļa garums: 0,2 m, Savienotājs 1: Mini HDMI, Savienotājs 2: DVI-D. Ilgtspējas sertifikāti: CE, RoHS. Svars: 39,6 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 125 mm, Iepakojuma dziļums: 225 mm. Oriģinālās kastes platums: 280 mm, Kastes garums (Master): 430 mm, Oriģinālās kastes augstums: 290 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,2 m |
| Savienotājs 1 | Mini HDMI |
| Savienotājs 2 | DVI-D |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Atbalstītie video režīmi | 720p, 1080p |
| Joslas platums | 3900 MB/s |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Produkta krāsa | Melns |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| AWG vada izmērs | 30/32 |
| Plug and Play | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 125 mm |
| Iepakojuma dziļums | 225 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 44,8 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 39,6 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Oriģinālās kastes platums | 280 mm |
| Kastes garums (Master) | 430 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 290 mm |
| Daudzums Master kastē | 300 pcs |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |