Ražotājs: ASUS
Modelis: 90YV0FQI-M0NA00
EAN: 0195553320139
ASUS TUF Gaming TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING videokarte ir spēcīga risinājuma, kas piemērota gan spēļu cienītājiem, gan profesionāļiem. Ar NVIDIA GeForce RTX 3070 grafisko procesoru un 8 GB DDR6 atmiņu šī karte nodrošina augstu veiktspēju un izcilus vizuālos efektus visprasīgākajām lietojumprogrammām.
Pateicoties PCI Express 4.0 interfeisam, šī videokarte nodrošina ātru datu pārsūtīšanu un atbalsta vairākus displejus, ieskaitot līdz pat četriem monitoriem. Karte aprīkota ar HDMI 2.1 un trīs DisplayPort 1.4a pieslēgvietām, lai viegli savienotu ar jūsu iecienītajiem ierīcēm.
ASUS TUF Gaming TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING videokarte ir izstrādāta optimizētai dzesēšanai ar Axial-tech tehnoloģiju un ir aprīkota ar trim ventilatoriem. Tā melnā krāsa un daudzkrāsu apgaismojums piešķir stils jūsu spēļu konsolei, savukārt Full-Height/Full-Length (FH/FL) formāta padara to viegli uzstādāmu sistēmā.
Šī videokarte atbalsta DirectX 12 Ultimate un OpenGL 4.6, lai uzlabotu spēļu pieredzi, kā arī HDCP un NVIDIA G-SYNC, lai nodrošinātu gludu un bezspēcīgu video atskaņošanu. Ar procesora paaugstināšanas pulksteņa ātrumu līdz pat 1845 MHz (OC režīmā), šī karte var apstrādāt pat visprasīgākās spēles un lietotnes.
Turklāt ASUS TUF Gaming TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING videokarte nāk ar lietotāja rokasgrāmatu un ir iepakota kastē drošai un ērtai transportēšanai. Ar minimālu sistēmas barošanas avota prasību 750 W un diviem 8-pin papildu strāvas savienotājiem, šī karte ir uzticams un spēcīgs risinājums jūsu spēļu vai profesionālajām vajadzībām.
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | ASUS Axial-tech |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Kronšteina augstums | Full-Height (FH) |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Slotu skaits | 2,7 |
| Iluminācija | |
| Gaismas krāsa | Multi |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 3070 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 5888 |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1815 MHz |
| Procesora pulksteņa ātruma palielināšana (OC režīms) | 1845 MHz |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| FireStream | |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 14 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 750 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 2x 8-pin |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 299,9 mm |
| Platums | 53,4 mm |
| Augstums | 140 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |
| Iepakojuma tips | Kaste |