Ražotājs: HP
Modelis: 9GC15AA
EAN: 0194721572981
HP AMD Radeon Pro W5700 8GB 5mDP+USBc GFX. Grafikas procesoru ģimene: AMD, Grafiskais procesors: Radeon Pro W5700. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 8 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 256 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express x16 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP AMD RADEON PRO W5700 8GB | €300.62 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 1 ventilators/ ventilatori |
| Slotu skaits | 2 |
| Produkta krāsa | Zils, Sudrabs |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | AMD |
| Grafiskais procesors | Radeon Pro W5700 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA cores | 2304 |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 6 |
| Litogrāfija | 7 nm |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 256 bit |
| Atmiņas joslas platums (max) | 448 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 4.0 |
| Mini DisplayPorts daudzums | 5 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | Nē |
| DirectX versija | 12.0 |
| Aptumšošanas modeļa versija | 5.1 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| OpenCL versija | 2.0 |
| Gatavs virtuālajai realitātei (VR) | Jā |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 995 g |
| Dziļums | 267 mm |
| Platums | 40 mm |
| Augstums | 111 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 205 W |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 419,1 mm |
| Iepakojuma dziļums | 76,2 mm |
| Iepakojuma augstums | 187,5 mm |
| Iepakojuma svars | 1,4 kg |