Ražotājs: HP
Modelis: 5S458AA
EAN: 0196337606012
HP NVIDIA RTX A4500 20 GB 4DP Graphics. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: RTX A4500. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 20 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 320 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.07, OpenGL versija: 4.68. Interfeisa tips: PCI Express 4.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Slotu skaits | 2 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | RTX A4500 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | Jā |
| CUDA cores | 7168 |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 20 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 320 bit |
| Atmiņas joslas platums (max) | 640 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 4.0 |
| DisplayPorts daudzums | 4 |
| Darbības rādītāji | |
| DirectX versija | 12.07 |
| Aptumšošanas modeļa versija | 5.17 |
| OpenGL versija | 4.68 |
| Gatavs virtuālajai realitātei (VR) | Jā |
| HDCP | Jā |
| NVIDIA 3D Vision | Jā |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,07 kg |
| Dziļums | 266,7 mm |
| Augstums | 111,8 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 200 W |