Ražotājs: Lenovo
Modelis: 0B47077
EAN: 0158142183782
Lenovo 0B47077. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: NVS 510, Procesora takts frekvence: 797 MHz. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 2 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR3, Atmiņas kopne: 128 bit, Atmiņas taktātrums: 891 MHz. Maksimālā izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi. DirectX versija: 11, OpenGL versija: 4.3. Interfeisa tips: PCI Express 2.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | NVS 510 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 192 |
| Procesora takts frekvence | 797 MHz |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 2 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR3 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas taktātrums | 891 MHz |
| Atmiņas joslas platums (max) | 28,5 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express 2.0 |
| Mini DisplayPorts daudzums | 4 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Darbības rādītāji | |
| PhysX | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 11 |
| Aptumšošanas modeļa versija | 5.0 |
| OpenGL versija | 4.3 |
| Pilns HD | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 35 W |