Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4X60M41869
EAN: 0190793858596
Lenovo Nvidia Quadro K1200 4GB GDDR5. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: Quadro K1200. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 4 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR5, Atmiņas kopne: 128 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5. Interfeisa tips: PCI Express x16 2.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo Nvidia Quadro K1200 4GB GDDR5 | €822.83 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Produkta krāsa | Melns, Zaļš |
| Sertifikācija | C-Tick, VCCI, CE, BSMI, CB, KCC, UL, FCC, ICES |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | Quadro K1200 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 512 |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| FireStream | |
| Maksimālā digitālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR5 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas joslas platums (max) | 80 GB/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 2.0 |
| Mini DisplayPorts daudzums | 4 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Darbības rādītāji | |
| PhysX | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| Aptumšošanas modeļa versija | 5.0 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 180 g |
| Dziļums | 169,9 mm |
| Platums | 120 mm |
| Augstums | 23 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 45 W |