Ražotājs: MSI
Modelis: GTX 1650 SUPER VENTUS XS OC
EAN: 4719072687137
MSI GeForce GTX 1650 SUPER VENTUS XS OC. Grafikas procesoru ģimene: NVIDIA, Grafiskais procesors: GeForce GTX 1650 SUPER. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 4 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 128 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. DirectX versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6, Dual Link DVI. Interfeisa tips: PCI Express x16 3.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 2 ventilators/ ventilatori
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Slotu skaits | 2 |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Procesors | |
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce GTX 1650 SUPER |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | |
| CUDA cores | 1280 |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 1740 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 3 |
| FireStream | |
| Atmiņa | |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 4 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Savienojamība | |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Integrēts TV tūneris | |
| DirectX versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Gatavs virtuālajai realitātei (VR) | |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 532 g |
| Dziļums | 185 mm |
| Platums | 42 mm |
| Augstums | 115 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 350 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 6-pin |
| Enerģija patēriņš | 100 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļautā programmatūra | MSI Afterburner |
| Iepakojuma tips | Kaste |