Ražotājs: ATEN
Modelis: VP2120-AT-G
EAN: 4719264649165
ATEN VP2120-AT-G. Video pieslēgvietas tips: HDMI, USB pieslēgvietas veids: USB Type-A. Materiāls: Metāls, Produkta krāsa: Melns, Maksimālais atjauninājuma ātrums: 60 Hz. Enerģija patēriņš: 14,48 W. Platums: 169 mm, Dziļums: 200 mm, Augstums: 44 mm. Iepakojuma platums: 207 mm, Iepakojuma dziļums: 414 mm, Iepakojuma augstums: 117 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ATEN VP2120-AT-G videokommutaator HDMI | €1073.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| HDMI ievade | 1 |
| HDMI izeju skaits | 2 |
| USB pieslēgvietas veids | USB Type-A |
| RJ-45 ievades porti | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Īpašības | |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Consumer Electronics Control (CEC) atbalsts | |
| Paplašināta displeja identifikācijas dati (EDID) | |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| HDCP | |
| HDCP versija | 1.4 |
| LED indikatori | Jauda |
| Maksimālā darbības distance | 15 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 169 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 1,44 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Oriģinālās kastes platums | 370 mm |
| Kastes garums (Master) | 427 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 232 mm |
| Kastes svars (Master) | 6,79 kg |
| Galvenās kārbas neto svars | 4,32 kg |
| Daudzums Master kastē | 3 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Lietotāja pamācība | |
| AC adaperis komplektā | |
| Tālvadības pults | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 14,48 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 207 mm |
| Iepakojuma dziļums | 414 mm |
| Iepakojuma augstums | 117 mm |
| Iepakojuma svars | 2,03 kg |