Ražotājs: Hama
Modelis: 00121770
EAN: 4047443423887
Hama 00121770. Video pieslēgvietas tips: HDMI. Materiāls: Alumīnijs, Produkta krāsa: Melns, Maksimālais atjauninājuma ātrums: 60 Hz. Platums: 130 mm, Dziļums: 15 mm, Augstums: 55 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Hama HDMI-Splitter 3x1 4K | €35.40 |
|
mts.ee |
Hama 00121770 videokommutaator HDMI | €58.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI ievade | 3 |
| HDMI izeju skaits | 1 |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Manuāls | |
| Tālvadības pults | |
| Īpašības | |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Atbalstītie video režīmi | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| 3D saderība | |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 130 mm |
| Dziļums | 15 mm |
| Augstums | 55 mm |