Ražotājs: Viewsonic
Modelis: VBH100
EAN: 0766907001594
Viewsonic VBH100. Video pieslēgvietas tips: HDMI. Produkta krāsa: Melns, Maksimālā darbības distance: 100 m. Maiņstrāvas ievades spriegums: 100-240 V, AC adaptera frekvence: 50-60 Hz. Platums: 150 mm, Dziļums: 169 mm, Augstums: 56 mm. Iepakojuma platums: 210 mm, Iepakojuma dziļums: 111 mm, Iepakojuma augstums: 189 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Viewsonic VBH100 videokommutaator HDMI | €895.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Video pieslēgvietas tips | HDMI |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 7 |
| HDMI ievade | 6 |
| HDMI izeju skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Elektrības vada iekļauts | |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100-240 V |
| AC adaptera frekvence | 50-60 Hz |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Maksimālā darbības distance | 100 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 150 mm |
| Dziļums | 169 mm |
| Augstums | 56 mm |
| Svars | 544 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 111 mm |
| Iepakojuma augstums | 189 mm |
| Iepakojuma svars | 1,4 kg |