Ražotājs: LevelOne
Modelis: WAP-8123
EAN: 0846359003428
LevelOne WAP-8123. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1200 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz): 300 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz): 867 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: 64-bit WEP, 128-bit AES, 128-bit WEP, TKIP, WPA, WPA2, WPA2-PSK, Service Set Identifier (SSID) funkcijas: SSID pārraides ieslēgšana/izslēgšana. Slēdža tips: Vadīts. WAN pieslēgvieta: Ethernet (RJ-45). Enerģija patēriņš: 30 W
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | Jā |
| 5 GHz | Jā |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1200 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Frekvences josla | 2.4 ~ 2.4835, 5.15 ~ 5.35, 5.46 ~ 5.72, 5.725~ 5.825 GHz |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Lietotāju skaits | 128 lietotājs(i) |
| Automātiska kanāla atlase | Jā |
| MIMO | Jā |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Modulācija | 16-QAM, 64-QAM, 128-QAM, 256-QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, DSSS, OFDM, QPSK |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | Jā |
| Virtuālā LAN īpašības | Tagged VLAN |
| Darbības režīmi | Access Point (AP),Gateway,Repeater,WISP |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Programmaparatūra atjauninājama | Jā |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit AES, 128-bit WEP, TKIP, WPA, WPA2, WPA2-PSK |
| Service Set Identifier (SSID) funkcijas | SSID pārraides ieslēgšana/izslēgšana |
| Atbalstīto SSID skaits | 8 |
| Dizains | |
| Izvietošana | Griesti |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | Jā |
| LED indikatori | Jauda, Status |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE, FCC |
| Iekšējs | Nē |
| Antena | |
| Antenas īpašības | Iebūvēta antena |
| Antenu daudzums | 4 |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 5 dBi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -30 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 198 mm |
| Dziļums | 28 mm |
| Augstums | 198 mm |
| Svars | 520 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| Montāžas komplekts | Jā |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| WAN pieslēgvieta | Ethernet (RJ-45) |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Enerģija patēriņš | 30 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| CD pamācība | Jā |
| Īsās uzstādīšanas pamācības CD | Jā |
| Iepakojuma platums | 235 mm |
| Iepakojuma dziļums | 81 mm |
| Iepakojuma augstums | 243 mm |
| Iepakojuma svars | 830 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Oriģinālās kastes platums | 435 mm |
| Kastes garums (Master) | 491 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 515 mm |
| Kastes svars (Master) | 18 kg |
| Daudzums Master kastē | 20 pcs |