Ražotājs: NETGEAR
Modelis: WAX218-100EUS
EAN: 0606449153859
NETGEAR WiFi 6 AX3600 PoE+ Access Point (WAX218). Maksimālais datu pārraides ātrums: 2400 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz): 1147 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz): 2402 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: WPA, WPA2, WPA3. Izvietošana: Galds, Produkta krāsa: Balts, LED indikatori: LAN, Jauda, WLAN. Antenas tips: Iekšējs. Platums: 205,7 mm, Dziļums: 205,7 mm, Augstums: 34,8 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Netgear AX3600 2400 Mbit/s Valge Power over Ethernet tugi | €404.13 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 2400 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz) | 1147 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz) | 2402 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 100,1000,2500 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Lietotāju skaits | 256 lietotājs(i) |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA, WPA2, WPA3 |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Atbalstīto SSID skaits | 4 |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| Dizains | |
| Izvietošana | Galds |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | |
| LED indikatori | LAN, Jauda, WLAN |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 205,7 mm |
| Dziļums | 205,7 mm |
| Augstums | 34,8 mm |
| Svars | 788 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |