Ražotājs: SilverNet
Modelis: SIL ECHO-ST
EAN: 5060693981005
SilverNet ECHO-ST. Maksimālais datu pārraides ātrums: 300 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11n. Drošības algoritma atbalstīts: 128-bit AES, WPA, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP. Izejas spriegums: 24 V, Enerģija patēriņš: 6 W. Produkta krāsa: Balts, Apvalka materiāls: Plastmasa, LED indikatori: LAN, Jauda, WLAN. Antenas tips: Iekšējs, Antenas sasniedzmības līmenis (max): 16 dBi
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
SilverNet ECHO-ST 300 Mbit/s Valge Power over Ethernet tugi | €152.74 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| MIMO | |
| Dinamiskā frekvences izvēle (DFS) | |
| Raidīšanas jauda | 23 decibeli uz milivatu |
| Uztvērēja jutīgums | -74dBm@300Mbps -78dBm@54Mbps -98dBm@1Mbps |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 128-bit AES, WPA, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| LED indikatori | LAN, Jauda, WLAN |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 16 dBi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 95 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 65 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 200 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Augstums | 68 mm |
| Svars | 270 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Izejas spriegums | 24 V |
| Enerģija patēriņš | 6 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 80 mm |
| Iepakojuma dziļums | 80 mm |
| Iepakojuma augstums | 330 mm |
| Iepakojuma svars | 700 g |
| Loģistiskie dati | |
| Apvienotās Karalistes tirdzniecības tarifu kods | 85176200 |