Ražotājs: SilverNet
Modelis: SIL-WCAP-EXT
EAN: 5060693980954
SilverNet WCAP-EXT. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1167 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3at. Drošības algoritma atbalstīts: WEP, WPA, WPA-AES, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2, WPA2-AES, WPA2-TKIP, Service Set Identifier (SSID) funkcijas: Multiple SSIDs. Izejas spriegums: 48 V, Izejas strāva: 0,32 A, Strāvas patēriņš (maks): 15 W. Izvietošana: Statīvs, Produkta krāsa: Balts, Sertifikācija: CE, RoHS. Antenas tips: Iekšējs, Antenas virziena veids: Omni-directional, Antenas sasniedzmības līmenis (max): 6 dBi
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
SilverNet WCAP-EXT 1167 Mbit/s Valge Power over Ethernet tugi | €891.94 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1167 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3at |
| Lietotāju skaits | 150 lietotājs(i) |
| MIMO | |
| Atbalsta VLAN | |
| Dinamiskā frekvences izvēle (DFS) | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Maksimālais āra diapazons | 250 m |
| Raidīšanas jauda | 30 decibeli uz milivatu |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WEP, WPA, WPA-AES, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2, WPA2-AES, WPA2-TKIP |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Service Set Identifier (SSID) funkcijas | Multiple SSIDs |
| Atbalstīto SSID skaits | 8 |
| Dizains | |
| Izvietošana | Statīvs |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Antenas virziena veids | Omni-directional |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 6 dBi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 95 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 178 mm |
| Dziļums | 178 mm |
| Augstums | 238 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| PoE adapteris ir komplektā | |
| Montāžas komplekts | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Izejas spriegums | 48 V |
| Izejas strāva | 0,32 A |
| Strāvas patēriņš (maks) | 15 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 300 mm |
| Iepakojuma augstums | 240 mm |
| Iepakojuma svars | 2,4 kg |
| Darbības rādītāji | |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora modelis | Qualcomm Atheros |
| Procesora takts frekvence | 720 MHz |
| Zibatmiņa | 16 MB |
| Iekšējā atmiņa | 128 MB |
| Loģistiskie dati | |
| Apvienotās Karalistes tirdzniecības tarifu kods | 85176200 |