Ražotājs: TP-Link
Modelis: EAP225 V3
EAN: 0845973093006
TP-Link EAP225. Maksimālais datu pārraides ātrums: 867 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz): 450 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz): 867 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, SSID, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Vietējā AP pārvaldība: Telnet. Atbalsta Power over Ethernet (PoE): Active PoE, Passive PoE, Izejas spriegums: 24 V. Izvietošana: Griesti, Siena, Produkta krāsa: Balts, LED indikatori: Jauda, WLAN
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Усилители сигнала (Range Extender) TP-LINK AC1350 EAP225 - OReol.eu | €88.00 |
|
mts.ee |
TP-Link EAP225 867 Mbit/s Valge Power over Ethernet tugi | €132.93 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | Jā |
| 5 GHz | Jā |
| 6 GHz | Nē |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 867 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz) | 450 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Automātiskā kanālu skenēšana | Jā |
| Automātiska kanāla atlase | Jā |
| MIMO | Jā |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | Jā |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| Ātruma limitēšana | Jā |
| Bezvadu izolācija | Jā |
| Joslas virzīšana | Jā |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| Vietējā AP pārvaldība | Telnet |
| Syslog | Jā |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, SSID, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| MAC adreses filtrēšana | Jā |
| Atbalstīto SSID skaits | 16 |
| Dizains | |
| Izvietošana | Griesti, Siena |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | Jā |
| LED indikatori | Jauda, WLAN |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Antenas virziena veids | Omni-directional |
| Antenu daudzums | 3 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 205,5 mm |
| Dziļums | 181,5 mm |
| Augstums | 37,1 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| PoE adapteris ir komplektā | Jā |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Montāžas komplekts | Jā |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Atbalsta Power over Ethernet (PoE) | Active PoE, Passive PoE |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Izejas spriegums | 24 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 340 mm |
| Iepakojuma dziļums | 228 mm |
| Iepakojuma augstums | 65 mm |
| Iepakojuma svars | 910 g |
| Darbības rādītāji | |
| Iebūvētais procesors | Jā |