Ražotājs: AG Neovo
Modelis: DW3401
EAN: 4710739597714
AG Neovo DW3401. Displeja diagonāle: 86,4 cm (34"), Ekrāna izšķirtspēja: 3440 x 1440 pikseļi, HD veids: UltraWide Quad HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 21:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync atbalsts | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Low Blue Light tehnoloģija | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 86,4 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3440 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 21:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | UltraWide Quad HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 350 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Mērījumu attiecība | 21:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 75 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,233 x 0,233 mm |
| Digitālā horizontālā frekvence | 30 - 112 kHz |
| Digitālā vertikālā frekvence | 50 - 76 Hz |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 87 cm |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Dūmakas līmenis | 25 % |
| Virsmas cietība | 3H |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 100 % |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 130 % |
| NTSC pārklājums (parastais) | 110 % |
| Adobe RGB pārklājums | 110 % |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB priekšjoslas pieslēgvietas veids | USB Veids-C |
| Priekšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| Number of USB Type-C Upstream portu skaits | 1 |
| USB barošanas padeve | |
| USB barošana līdz | 65 W |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 1.4/2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| AC (jauda) in | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Foto rediģēšana |
| Produkta krāsa | Melns |
| Bezrāmja dizains | |
| Priekšējā rāmja krāsa | Melns |
| Noņemams statīvs | |
| Kāju krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 4 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 12 cm |
| Šarnīrs | |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | 0 - 30 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 15 ° |
| Attēls attēlā | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI, USB Veids-C |
| Skrūves iekļautas | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 817 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 218,8 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 560,6 mm |
| Svars (ar statīvu) | 11,1 kg |
| Platums (bez statīva) | 817 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 59,8 mm |
| Augstums (bez statīva) | 362,5 mm |
| Svars (bez statīva) | 7,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 960 mm |
| Iepakojuma dziļums | 218 mm |
| Iepakojuma augstums | 505 mm |
| Iepakojuma svars | 14,5 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Garantijas karte | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 31 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 62 kWh |
| Enerģija patēriņš | 31 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ieejas strāva | 2.5 A |
| Barošanas avota tips | Iekšējs |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, Low Voltage Directive (LVD), REACH, RoHS, WEEE |
| Papildus informācija | |
| Picture-by-Picture (PbP) | |
| Delta E | 2 |