Ražotājs: Samsung
Modelis: LS32BM701UPXEN
EAN: 8592978449414
Samsung LS32BM701UPXEN. Displeja diagonāle: 81,3 cm (32"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LCD, Atbildes laiks: 4 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 2.0. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Balts
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 81,3 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Paneļa veids | VA |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 4 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 3000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1 miljardi krāsu |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 69,7 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 39,2 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 80 cm |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 2.0 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB C tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Austiņu izeja | |
| HDCP | |
| HDCP versija | 2.2 |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Viedais |
| Produkta krāsa | Balts |
| Kāju krāsa | Balts |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Pie sienas piestiprināms | |
| Augsta koriģēšana | |
| Slīpuma leņķis | -2 - 22 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Darbības rādītāji | |
| ConnectShare (USB) | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Skaņas spoguļošana | |
| Ekrānu dublēšana | |
| Spēles režīms | |
| SmartThings lietotnes atbalsts | |
| Strādā ar Samsung Bixby | |
| Tap View skats | |
| Smart režīmi | Spēle |
| Video aplikācijas | Netflix, Samsung TV Plus, YouTube |
| AirPlay | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI |
| Tālvadības pults | |
| Strāvas kabeļa garums | 1,5 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 716,1 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 193,5 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 517 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,8 kg |
| Platums (bez statīva) | 716,1 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 41,8 mm |
| Augstums (bez statīva) | 424,5 mm |
| Svars (bez statīva) | 5,7 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 842 mm |
| Iepakojuma dziļums | 133 mm |
| Iepakojuma augstums | 487 mm |
| Iepakojuma svars | 8,7 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 33 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 57 kWh |
| Enerģija patēriņš | 33,2 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 150 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Papildus informācija | |
| Ciparu signālu komutācijas sistēma | Netiek atbalstīts |
| Viedtelevizors | |
| Samsung Eye Saver Mode - acis saudzējošais režīms | |