Samsung LS32BM701UPXEN monitori 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pikseļi 4K Ultra HD LCD Balts
Ražotājs: Samsung
Modelis: LS32BM701UPXEN
EAN: 8592978449414
Samsung LS32BM701UPXEN. Displeja diagonāle: 81,3 cm (32"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LCD, Atbildes laiks: 4 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 2.0. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Balts
Veikals Nosaukums Cena
mts.ee
mts.ee
Samsung LS32BM701UPXEN PC lamekuvar 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pikslit 4K Ultra HD LCD Valge €381.14
Atsauksmes par produktu no mūsu lietotājiem
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
Loading chart...
Informācija par produktu
Displejs
Displeja diagonāle 81,3 cm
Ekrāna izšķirtspēja 3840 x 2160 pikseļi
Projektora formātu attiecība 16:9
Ekrāna tehnoloģija LCD
Skārienjūtīgais ekrāns
HD veids 4K Ultra HD
Paneļa veids VA
Displeja spilgtums (parastais) 300 cd/m²
Atbildes laiks 4 ms
Ekrāna forma Plakana virsma
Kontrasta attiecība (tipiskā) 3000:1
Maksimālais atjauninājuma ātrums 60 Hz
Skata leņķis, horizontāli 178 °
Skata leņķis, vertikāli 178 °
Displeja krāsu skaits 1 miljardi krāsu
Skata laukuma izmērs, horizontāli 69,7 cm
Skata laukuma izmērs, vertikāli 39,2 cm
Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) 80 cm
Atbalsta HDR
High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija High Dynamic Range 10 (HDR10)
Savienojamība
Iebūvēts USB mezgls
USB mezgla versija 2.0
USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits 3
USB C tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits 1
HDMI
HDMI pieslēgvietu skaits 2
HDMI versija 2.0
Austiņu izeja
HDCP
HDCP versija 2.2
Dizains
Tirgus pozicionēšana Viedais
Produkta krāsa Balts
Kāju krāsa Balts
Multimediji
Iebūvēti skaļruņi
Iebūvēto kameru
Ergonomika
VESA stiprinājums
VESA-wall mounting system saderīgs 100 x 100 mm
Pie sienas piestiprināms
Augsta koriģēšana
Slīpuma leņķis -2 - 22 °
Slīpuma regulēšana
Darbības rādītāji
ConnectShare (USB)
Tehnoloģija mirgošanas novēršanai
Skaņas spoguļošana
Ekrānu dublēšana
Spēles režīms
SmartThings lietotnes atbalsts
Strādā ar Samsung Bixby
Tap View skats
Smart režīmi Spēle
Video aplikācijas Netflix, Samsung TV Plus, YouTube
AirPlay
Iepakojuma saturs
Statīvs komplektā
Pievienoti kabeļi AC, HDMI
Tālvadības pults
Strāvas kabeļa garums 1,5 m
Svars&dimensijas
Platums (ar statīvu) 716,1 mm
Dziļums (ar statīvu) 193,5 mm
Augstums (ar statīvu) 517 mm
Svars (ar statīvu) 6,8 kg
Platums (bez statīva) 716,1 mm
Dziļums (bez statīva) 41,8 mm
Augstums (bez statīva) 424,5 mm
Svars (bez statīva) 5,7 kg
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma platums 842 mm
Iepakojuma dziļums 133 mm
Iepakojuma augstums 487 mm
Iepakojuma svars 8,7 kg
Enerģijas pārvaldība
Energoefektivitātes klase (SDR) G
Energoefektivitātes klase (HDR) G
Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās 33 kWh
Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās 57 kWh
Enerģija patēriņš 33,2 W
Jaudas patēriņš (standby) 0,5 W
Strāvas patēriņš (maks) 150 W
Maiņstrāvas ievades spriegums 100 - 240 V
Energoefektivitātes skala A līdz G
Tīklošana
Wi-Fi
Wi-Fi standartu Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
Bluetooth versija 5.2
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T) 10 - 40 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda 10 - 80 %