Ražotājs: T1A
Modelis: L-T470-SCA-P003
EAN: 5711603064997
T1A ThinkPad Lenovo T470 Refurbished. Produkta veids: Portatīvais dators, Formas faktors: Gliemežvāks. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora modelis: i5-6200U, Procesora frekvence: 2,3 GHz. Displeja diagonāle: 35,6 cm (14"). Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics 520. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 6th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-6200U |
| Procesora frekvence | 2,3 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2.8 GHz |
| Procesora stieples | 4 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 4 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 3 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora ligzda | LGA 1356 (Ligzda B2) |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora sērija | Intel Core i5-6200 series |
| Procesora kodētais nosaukums | Skylake |
| Kopnes tips | QPI |
| Soļu izpildījums | D1 |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Konfigurējama TDP-up frekvence | 2.4 GHz |
| Konfigurējams TDP-up | 25 W |
| Konfigurējams TDP-down | 7,5 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 0,8 GHz |
| Tjunction | 100 °C |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 12 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x4, 4x1 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Procesora atbalstīts ECC | |
| Dizains | |
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Melns |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Apvalka materiāls | Ar stikla šķiedru armēta plastmasa (GRP), Stikla šķiedra |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Atjaunots | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 35,6 cm |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| LED fona apgaismojums | |
| Displeja virsma | Plakans |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 2133 MHz |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MMC, SD, SDHC, SDXC |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.1 |
| WWAN | Installed |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® HD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics 520 |
| Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa | 1,74 GB |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 300 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 1000 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera DirectX versija | 12.0 |
| Iebūvētā grafikas adaptera OpenGL versija | 4.4 |
| Iebūvētā grafikas adaptera ID | 1916 |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4b |
| DVI pieslēgvieta | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Dokošanas savienotājs | |
| Uzlādes pieslēgvietas veids | DC-ligzda |
| USB Sleep-and-Charge | |
| USB Sleep-and-Charge porti | 1 |
| Tastatūra | |
| Rādītājierīce | ThinkPad UltraNav |
| Cipartastatūra | |
| Pret uzlīšanu droša tastatūra | |
| Windows taustiņi | |
| Papildus informācija | |
| AC adaperis komplektā | |
| LightScribe tehnoloģija | |
| Maksimālā iekšējā atmiņa (64 bitu) | 32 GB |
| Audio | |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC3268 |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Skaļruņa jauda | 2 W |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Drošība | |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Paroles aizsardzība | HDD, Ieslēgšana, Supervizors |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Kamera | |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 1280 x 720 pikseļi |
| Priekšējās kameras signāla formāts | 720p |
| Priekšējās kameras HD veids | HD |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 336,6 mm |
| Dziļums | 232,5 mm |
| Augstums | 19,9 mm |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | |
| Intel® Clear Video Technology for Mobile Internet Devices (Intel® CVT for MID) | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Procesora kods | SR2EY |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Grafikas un IMC litogrāfija | 14 nm |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA) | |
| Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT) | |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Intel® InTru™ 3D Technology | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® Insider™ | |
| Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® Smart Cache | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Idle States | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® Smart Response Technology version | 1,00 |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) version | 0,00 |
| Intel® Identity Protection Technology version | 1,00 |
| Intel® TSX-NI version | 1,00 |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® 64 | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Procesors ARK ID | 88193 |
| Procesora paketes izmērs | 42 X 24 mm |
| Intel® Small Business Advantage (SBA) version | 1,00 |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Iepakojuma saturs | |
| Garantijas karte | |
| Elektrības vada iekļauts | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Manuāls | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS, ENERGY STAR |