| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT AC8010 hiirematt Must | €40.55 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Materiāls | Želeja, Poliesters, Poliuretāns |
| Spēļu peles paliktnis | |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Bezslīdes bāze | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 240 mm |
| Dziļums | 212 mm |
| Biezums | 2,1 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |