Ražotājs: Epson
Modelis: C13S051073
EAN: 0103438305164
Epson Fotovadītājs S051073. Tips: Oriģināls, Savietojamība: AcuLaser C8500, Skaits iepakojumā: 1 pcs. Svars: 3,65 kg, Iepakojuma platums: 320 mm, Iepakojuma dziļums: 610 mm. Daudzums kārtā: 3 pcs, Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste): 4 pcs, Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste): 28 pcs. Dimensijas (WxDxH): 280 x 320 x 614 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Epson Fotojuhtseade S051073 | €501.94 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Savietojamība | AcuLaser C8500 |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Lappušu apjoms | 50000 lappuses |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Japāna |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 3,65 kg |
| Iepakojuma platums | 320 mm |
| Iepakojuma dziļums | 610 mm |
| Iepakojuma augstums | 280 mm |
| Iepakojuma svars | 3,67 kg |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 280 x 320 x 614 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums kārtā | 3 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 4 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 28 pcs |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 134 cm |
| Paletes platums | 120 cm |
| Paletes augstums | 100 cm |
| Daudzums uz paletes | 21 pcs |