| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Epson AL-M2400/MX20 High Capacity Toner Cartridge 8k | €259.92 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savietojamība | M2400D, M2400DN, M2400DT, M2400DTN, MX20DN, MX20DNF, MX20DTN, MX20DTNF |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 8000 lappuses |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Papildus informācija | |
| Kapacītāte | 1 ml |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Tonera kārtridžs | Toner black |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums kārtā | 96 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 144 pcs |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 720 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 58 cm |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 58 cm |
| Daudzums uz paletes | 480 pcs |
| Daudzums Master kastē | 24 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 96 mm |
| Iepakojuma dziļums | 283 mm |
| Iepakojuma augstums | 90 mm |
| Iepakojuma svars | 0,531 g |