| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lexmark E462 toonerikassett 1 tk Originaal Must | €712.79 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 18000 lappuses |
| Kārtridžu atgriešana un otrreizēja pārstrāde | |
| Aptuvenais lappušu apjoms (A4, melnbalts, ISO/IEC 19752) | 18,000 lappuses |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Paletes svars | 160,8 kg |
| Daudzums uz paletes | 126 pcs |
| Papildus informācija | |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 399 x 137 x 181 mm |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Krāsa | |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1213 mm |
| Arhivētas glabāšana ilgums | 2 gads(i) |
| Iepakojuma svars | 1,14 kg |
| Iepakojuma dimensijas (W x D x H) | 398,8 x 137,2 x 180,3 mm |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1016 x 1219,2 x 1213,1 mm |
| Paletes svars | 160,6 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma svars | 1,14 g |