| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lexmark X560H2MG Magenta Laser Toner toonerikassett Originaal | €498.85 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Fuksīns |
| Krāsainā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 10000 lappuses |
| Kārtridžu atgriešana un otrreizēja pārstrāde | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Paletes svars | 151 kg |
| Daudzums uz paletes | 84 pcs |
| Papildus informācija | |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 370 x 222 x 139 mm |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Krāsa | |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1200 x 1100 x 1070 mm |
| Arhivētas glabāšana ilgums | 2 gads(i) |
| Iepakojuma svars | 1,45 kg |
| Iepakojuma dimensijas (W x D x H) | 370,8 x 221 x 139,7 mm |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1198,9 x 1099,8 x 1069,3 mm |
| Paletes svars | 151 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma svars | 1,45 g |