| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Samsung CLX-K8385A toonerikassett 1 tk Originaal Must | €116.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Oriģināls |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | MultiXpress CLX-K8385A |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tintes kārtridža tips | Standarta produktivitāte |
| Melnā kārtridža izdrukājamo lappušu skaits | 20000 lappuses |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Kartona kārbu skaits uz paletes (intermodālais konteiners 20ft) | 480 pcs |
| Kartona kārbu skaits uz paletes (intermodālais konteiners 40ft) | 960 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 460 mm |
| Kastes garums (Master) | 278 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 363 mm |
| Kastes svars (Master) | 6,02 kg |
| Master kartona kārbas svars | 900 g |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Papildus informācija | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Lāzerprintēšana |
| Iepakojuma taras svars | 280 g |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1380 x 1112 x 120 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 448 mm |
| Iepakojuma dziļums | 127 mm |
| Iepakojuma augstums | 171 mm |
| Iepakojuma svars | 1,14 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |